UNI LOGISTICS SYSTEM
gizlilik1 (1)

GIZLILIK

 

Uni Lojistik, insan Kaynakları sitesi üzerinden yapılan iş başvurularında gizlilik esas alınmıştır. Bu doğrultuda, iş başvurusunda bulunan ve bulunacak olan adaylar (“Üyeler”), aşağıdaki prensipleri tümüyle kabul etmeleri koşuluyla siteye bilgilerini kaydederek, özgeçmiş oluşturabilirler. Üyeler’in bu prensiplere uymamasından kaynaklanabilecek sorunlardan Uni Lojistik Sistem Sanayi Tic.Ltd. Şti.  sorumlu değildir. Aşağıdaki prensiplere uyulmadığı takdirde Üyeler’in üyeliklerini iptal etme, bilgilerini silme hakkını Uni Lojistik Sistem  site yönetimi saklı tutmaktadır.

•   İş başvurusunda bulunan kişiler sisteme Üye olduklarında, bilgilerinin gizliliğini aldıkları kişisel “kullanıcı adı” ve “şifre”yle sağlamaktadırlar. Üye’nin kendi tanımladığı ve/veya değiştirdiği Kullanıcı Adı ve Şifresi sistemde gizlilik prensipleri dahilinde değerlendirilip, unils.com.tr  tarafından üçüncü şahıslara açıklanamaz. Bu Kullanıcı Adı ve Şifre’nin üçüncü şahıslarla paylaşılmasının ve doğabilecek sonuçların sorumluluğu Üye’ye aittir.

•   Üyenin belirlediği şartlar dahilinde görüntülenen bilgiler Üye tarafından girilmiş bilgiler olup doğruluğu ve kapsamı tamamen kendi sorumluluğundadır. Üye kendisine ait bilgileri, sorumluluğu kendisine ait olmak üzere, istediği zaman değiştirebilir.

•   Üye, bilgi girişi yaparken sadece kendisine ait ve gerçek bilgiler girer, siteyi sair şekilde kullanırken üçüncü şahısların siteye girmiş oldukları bilgilerin gizliliğine zarar verebilecek davranışlardan kaçınacaktır. Ayrıca Üye’nin siteye gireceği bilgiler Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’na aykırılık teşkil etmeyecek, üçüncü kişi veya kuruluşların kişisel ve sair haklarına tecavüz etmeyecek, sitenin ve Uni Lojistik’in saygınlığına gölge düşürmeyecek, yasak, pornografik, siyasi, ticari reklama yönelik veya sitenin amaçlarına sair şekilde aykırı nitelikte olmayacaktır. Uni Lojistik ., aksi yöndeki davranışlardan, gizlilik prensiplerine uymayan kişilerin aktivitelerinden ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını kendisinde saklı tutmaktadır. Bilgilerinin gerçek olmadığı tespit edildiğinde kişinin işe alımı gerçekleşti ise iş akdinin feshi gerçekleşir.

•   Başvurular, sadece yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren Uni Lojistik şirketlerindeki iş imkanları çerçevesinde değerlendirilir, şirket dışı kurum ve kişilerle paylaşılmaz.

Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.