UNI LOGISTICS SYSTEM
demiryolu-tasimaciligi

DEMİRYOLU

Ülke hedeflerimizden İpekyolu projesinin altyapısını çalışmasını tamamlayan firmamız Türkiye-Gürcistan-Azerbeycan-Kazakistan/Türkmenistan/Özbekistan/Tacikistan/Kırgızistan hattında çalışmalarını başlatmıştır.

Rusya-Kazakistan-Belarus gümrük birliği anlaşmasına paralel belirtilen ülkelerin tamamında iç taşıma, ülkeden ülkeye taşıma islemlerini demiryolu ile projelendirerek sürdürdürmekteyiz.

Sürekli gelişmekte olan yurtiçi ve yurtdışı Demiryolu Taşımacılığı ,   hasar riskinin minimum olması ,çevre bilinci ,uygun ekonomik koşullar,  döküman formalitelerinin az olması ve  sabit taşıma süresi gibi etkenler  ile çok daha cazip hale gelmektedir.   Demiryolu taşımacılığında; teknik kargo planlaması yaparak konteyner sevkiyat,münferit vagon ve blok tren seçeneklerini, sigorta, gümrükleme,depolama paketleme ve lashing hizmetlerimizle destekleyerek sizlere sunuyoruz.

Firmamız hızlı bilgi akışının sağladığı, geniş kapasiteli ve kaliteli hizmet ağı çerçevesiyle Doğu Avrupa,Balkanlar,Rusya Federasyonu, Bağımsız Devletler Topluluğu,Kafkasya ve Ortadoğu ülkelerine yaptığımız ihracat-ithalat taşımalarınız için güvenli bir dış kaynak ortağı olmaya hazırdır.

Tren / Vagon taşıma hizmetlerimiz;
-Avrupa ülkelerine karşılıklı olarak demiryolu taşıması
-CIS ülkelerine karşılıklı olarak demiryolu taşıması
-Yakındoğu ülkelerine karşılıklı olarak demiryolu taşıması

Konteyner (40’ – 45’)  demiryolu taşımalar

İstanbul ve çevresinden her hafta düzenli Güney Almanya’ya gidiş-dönüş konteyner taşımaları
CIS ülkelerine direkt ya da denizyolu ve demiryolu bağlantılı multi modal taşımalar
- Depolama
- Vagon tahmil tahliye
- Sağlamlaştırma (lashing)
- Gümrükleme hizmeti
- Proje taşımacılığı
- Büyük Konteyner taşımacılığı
- Blok tren İşletmeciliği