UNI LOGISTICS SYSTEM
bize-ulasin

UNI İLE TANIŞIN

Sizlere kısaca kendimizi tanıtmak istiyoruz.

Uni Logistics System 2003 yılında “Sadece Rusya” sloganıyla, Rusya pazarının can damarı Laleli piyasasına hitaben kurulmuştur. Fiziki şartların değişkenliği, pazarın Türkiye geneline yayılmasıyla çerçeve dışına çıkılmış ve geçmiş iş tecrübesini, birikimini bir araya getirerek pazara adım atmıştır.

Başlangıçta İstanbul’da 4 kişi ile oluşturduğu servis ağını zaman içinde toplamda bugün Rusya, Kazakistan’da kendi ofisleri, Ukrayna, Azerbaycan’da temsilcileri ile 112 kişi olarak hizmet vermektedir.

2009 yılında, 9001-2000 uluslararası Standartlar Organizasyonu (International Organization for Standardization/ISO) müşteri memnuniyeti ve servis dizaynı içerikli kalite çalışmasını başlatarak bölgesel ve sektörel uzmanlaşma konusuna yoğunlaşmıştır. Bu konuyu Pazar lideri ve yönlendiricisi olarak yorumlayan Uni, müşterilerinin beklentilerini gelişen ticaret hacmi ve ekonomik değerler doğrultusunda alternatif çözümler üreterek dizayn etmektedir.

Elektronik-Beyaz Eşya, Otomotiv -Otomotiv yedek parça, Tekstil,Hızlı Tüketim ürünleri ve Hammadde taşımacılığı, depolama,dağıtım ve yurtdışı gümrükleme hizmetlerinde uzmanlaşmış ve ilgili sektörlere özel müşteri temsilcileri ile 7/20 hizmet sunan bir servis ağı oluşturmuştur.

Özellikle inşaat, taahhüt firmalarının oversize taşımlarını kendi öz mal ağır nakliye aaraçları ile organize etmek, projelendirmek ve rotalar üretmek için Uni-Project servisi oluşturularak Rusya, BDT ülkeleri, Irak ve Afganistan bölgelerinde yoğun hizmet sunmaktayız.

Geçmişten bugüne tüm ekibimiz ile servisimizi ve çözümleri oluştururken, genel firma prensibimizi aksatmadık. Sektörde belirlenmiş genel servis anlayışının üzerine çıkarak kaliteli ve sürekli iş anlayışımızı oluşturduk.

Lojistik; gelişim etkinlik ve verimlilik demektir. Günümüzde global ekonomiye paralel giderek ağırlaşan rekabet koşullarında üreticiler her geçen gün daha hızlı ve sorunsuz bir üretim ihtiyacı içine giriyorlar. Bu ihtiyacın giderilmesinde en önemli rol oynayan tedarik zinciri yönetimini bölgesel olarak entegre biçimde sunulması gerekliliğini biliyor olan Uni, bu hizmetini başarıyla bir çok kurumsal ve markalaşmış firmanın çözüm ortağı olarak sürdürmektedir.

Dünya genelindeki acente ağımız sayesinde bugün sadece bölgesel degil global hizmet sunabiliyoruz.

Uni Logistics System markasını daha kapsamlı anlayabilmek için sürekli yenilenen ve dinamik olan web sitemizi incelemeye sizi davet ediyoruz.