UNI LOGISTICS SYSTEM
parsiyel-tasimacilik

PARSİYEL (GRUPAJ)

UNI TRANS karayolu parsiyel taşımacılığında hızlı ve zamanında teslim, düzenli bilgi akışı, Düşük maliyet, kısacası en iyi hizmeti sunabilmek için altyapı ve teknoloji yatırımlarını sürekli geliştirerek, Türkiye ve Dünya genelindeki birçok üretim noktasından yada belirtilen adresten teslim alınan eşyaları gerektiğinde depolar,paketler, gümrükleme işlemlerini tamamlar yada belirtilen tarihte adrese teslimatları gerçekleştirir.

Rusya,Ukrayna,Belarus ve Kazakistan hattında düzenli olarak “TARİFELİ PARSİYEL”servisi verebilen ve verdiği serviste kendi Öz mal araçları ile sürdürülen bu servisi üç yıldan bu yana başarıyla sürdürmektedir.

Gürcistan,Azerbeycan hattında parsiyel taşımacılık sisteminin alt yapı çalışmasını yapan firmamız kargo mantığı yerleşmilş tüm bu coğrafyada resmi taşıma şekli ile müşterilerine sorunsuz ve kaliteli bir servis vermektedir.

İhracat karayolu parsiyel taşımalarında Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan depolarda toplanan eşyaların gerektiğinde paketlenmesi yapıldıktan sonra gümrükleme işlemleri tamamlanır ve düzenli olarak organize edilen tarihlerde adrese teslimatı gerçekleştirilir.

İthalat Karayolu Parsiyel taşımalarında Avrupa ve Balkan ülkelerinde geniş acente ağımız ile eşyaların adresten alınıp gümrükleme işlemlerinin tamamlanması konusunda titizlikle güçlü bir iş birliği yapılmaktadır.

UNI Transit Karayolu Parsiyel taşımalarında müşterilerinin gümrük işlemleri prosedürlerini üstlenerek, deneyimli kadrosu ile riskleri minimum seviyelerde tutarak entegre lojistik  hizmeti sunar.

-Depolama

-Kapıdan kapıya taşıma servisi

-Parsiyel gümrükleme servisi ( RUSYA,UKRAYNA,KAZAKISTAN, AZERBEYCAN)

-Ekspres servis

-Tarifeli parsiyel (ÇARŞAMBA – CUMA)