UNI LOGISTICS SYSTEM
proje-tasimaciligi

PROJE / AĞIR NAKLİYE

2010 yılının sonunda Türkiye’nin ilk ağır taşıma firması olan Ağır Nakliye firmasına iştirak eden Uni, bir çok projeyi başarıyla tamamlamış ve sürdrmektedir. Profosyonel ekip ve öz mal nakliye ekipmanları, araç parkuru  ile ağır yük ve sanayii taşımalarınızda müşterileri için güvenilir hizmet ortağı olarak faaliyet göstermektedir.

Yurtdışı ve yurtiçi tüm özen gösterilmesi gerekli sevkiyatlarınızı, HSE (Healty – Safety – Environment) koşullarına bağlı kalarak kendi araç ve ekipmanları ile gerçekleştirmektedir. Uni taşımalarınızı deneyimli kadromuzun hazırladığı proje hesaplamaları ve analizleri doğrultusunda, Karayolu, Demiryolu, Denizyolu,Havayolu yada Multimodal sistemlerinden yararlanarak gerçekleştirmekteyiz.

En ağır, en hassas bütün yükleriniz, konusunda uzman gözlemcilerimiz tarafından yapılan yol raporlamaları ve proje planlama ekibimizin daha güvenli seyir için araç ve uygun güzergah seçiminin ardından, teknik çizimleri ve gerekli simülasyonların hazırlanıp,sigorta,depolama,paketleme,eskort ve yol izin hizmetlerimizle birlikte sevkiyatlarınız başarı ile sonuçlandırılmaktadır.

    -   Askeri Ekipman Taşımacılığı;Tank ve askeri araçların yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmeti

-   Boru Hattı Taşımaları;Side Boom, Peyvelder,Boru Bükme Makinaları, Boru taşıma hizmeti.

-   Çelik Eleman taşımaları;Çelik kolon ve kirişler

 -   Endüstriyel Tesis taşımaları;Fabrika bacaları ve özel imalat malzemeler,kazan,fabrika ekipmanları,taş kırma ve maden öğütme tesisleri

    –   Trafo Taşımacılığı

    –   Vinç Taşımacılığı; 8 dingile kadar her türlü mobil vinç,45 metre uzunluğa kadar tavan vinci taşıması, 5 metre yüksekliğe kadar paletli vinç.

-  Beton eleman taşıması ve Sıralı vinç taşımacılığı

    –   Kuru yük, dökme gemi kirlama

Genel mail adresimiz uni@unils.com.tr

Gerçekleşen taşıma foto galeri için  uni-proje