UNI LOGISTICS SYSTEM
genel-koordinatorun-mesaji

UNI’NIN MESAJI

Geleceği, geçmişi doğru analiz ederek yönetebileceğimiz bir gerçek.  Maratonumuz 1996 yılında lojistik sektörünün en başında ama Türkiye’den çok uzak Amerika taşımaları ile başladı. Edinilen Amerika tecrübesi, yönünü Rusya Fedarsyonu gibi bir başka dev ekonomi ve enerji ülkesine yöneltti.

Her zaman daha iyisini başarmak için çalışkan, disiplinli, içinde yaşadığı topluma ve tüm uluslararası camiaya  karşı dürüst ve saygılı, ülkemize karşı sorumluluğumuzun bilincinde olduğumuzu gayet iyi biliyoruz. Değerlerimizden hiç taviz vermedik, bundan sonrada kesinlikle vermeyeceğiz.
UNI kültürü;sadece bugün değil,uzun vadede başaralı ve saygın kılan gelecekteki başarılarımızı sürekliliğinide garantileyen bütündür. Tüm çalışan arkadaşlarımız bu kültürü benimsemiş ve yeni katılan arkadaşlarada başarılı bir şekilde aktarmaktadırlar.Sahip olduğumuz bu günümüzü kültürümüze ve düşüncemize borçluyuz.
Dünya’da özellikle doğu ülklerinde izlediğimiz emin ve sağlam adımlarla genişleme mantığımız, sektörümüzde bizi rekabetin önüne geçecek şekilde öncü olmaya  süreklemektedir. Uni bayrağı altında koşan yenilikçi görevli tüm takım arkadaşlarımız  sayesinde  geldiğimiz nokta, verimlilik ve markalaşma çabamızıda beraberinde getirmiştir.
Bize destek veren ve inanan  müşterilerimize, çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza buradan Uni adına teşekkür ediyorum.  

Sevgilerimle, Murat Gurkan